ptt-is-basvurusu

2017 PTT Personel Alımı Ne Zaman

Türkiye genelinde en fazla tercih edilen kamu kurumlarından PTT 2017 personel alımlarını ne zaman yapacak? İşte bu sorunun cevabını hepimiz merak ediyoruz. Yüzlerce personel alımı potansiyeli olan kurumda her işsiz vatandaş çalışmak istiyor. Bazı özel kadroları için KPSS şartsız eleman arayan kurum bazı kadroları için de çetin şartlar aramaktadır. 2016 KPSS/2 atamalarında PTT kadroları yoktu. Devlet personel başkanlığının yeni açacağı ilanlarda PTT alımlarını yayınlamasını bekliyoruz.

PTT 2017 Personel Alımı Detayları

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinin 2017 yılında personel alımı yapması beklenmektedir. Boş pozisyonların doldurulması için ilan yayımlaması beklenen PTT’nin kaç kişilik kadro ayıracağı bilinmemekte olup alım ilanları kurumun insan kaynakları bölümünde tüm pozisyonlar belirtilmektedir.

ptt-is-basvurusu

PTT 2017 Personel Alımları

Şu anda yayımlanan duyurular ve haberlere bakıldığında Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketinin personel alımı yaptığı görülmemektedir. Ancak önümüzde ki aylar içerisinde PTT’nin 2017 yılında mutlaka personel alımı yapması bekleniyor. PTT’nin resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümü aracılığı ile alım ilanının yayımlanması ile birlikte sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

2017 PTT Personel Alımı Ne Zaman” üzerine 5 düşünce

  1. özkan

   b sınıfı ehliyetim var src 4 piskoteknık var yaklaşık 10 yıllık ehlıyetim var özel bi kurumda şöförlük yapmaktayım

   Cevapla
 1. Bahar

  Lise mezunuyum üniversite açık öğretim okumaktayim Ptte çalışmayı çok isterim is imkanlarından biz gibi iş aramaya uğraşanlara yardimci olursunuz ins

  Cevapla
 2. nermin ozcan

  ben nermin ozcan
  kahire universtesi idare ve sekreterlik ticaret fakultesi 2008 mezunuyum
  TURK ve MISIR vatandasiyim
  arapca ana dilim ingilizce ve turkce iyi

  konumuma uygun is aramaktayim bu konuda nereye is basvurusu yapa bilirim
  email ozcan_zeki@yahoo.com
  tel 05462703773

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir