bardakta-misir-isi

Bardakta Mısır İşi Yaparak Para Kazanmak

 Yeni iş fikirleri her zaman daha çok kazandırır. Bir işi ilk aklına getiren hayata geçirdiği zaman daha fazla para kazanıyor. Şimdilerde patent almak da tam bunun için devlet tarafından getirilmiş bir kural. Gelelim konumuz olan Bardakta mısır işine. Bardakta mısırlar daha çok büyük alışveriş merkezlerinde çocukların ilgisini çekecek şekilde satılmaktadır. Çeşitli soslar ile tatlandırılan bu ürünler çoğu zaman sağlık tartışmalarında yer alıyor. Ayrıca Bayanlar İçin Ek İş İlanları ilanımızı da incelemenizi öneriyoruz.

BARDAKTA MISIR İŞİ NE KADAR KAZANDIRIR

Tahmini rakamlar sunarak aklınızda fikir edindirmeye çalışacağız. Küçük, büyük ve orta boy diye satılan bardakta mısırlar tane 2 TL-10 TL arasında değişmektedir. Aslına bakarsanız bardakta mısırın maliyeti 1 TL rakamını bile bulmaz. Tabi ki büyük avm’lerde stand kiralamak kolay ve ucuz bir iş değil. Kazancın çoğu bu kiralama işlerine gitmektedir. Kaba bir hesaplama ile Büyük alışveriş merkezlerinde satılan 500 bardak mısır ayda ortalama 15-25 BİN TL arası para kazandırır. Bunun yarısı giderlere gitse (kira, elektrik, eleman vs…) kafadan 10 bin tl kar kalabilir. Bu tabiki AVM kapasitesine ve kalitesine bağlı olarak değişecektir.

bardakta-misir-isi

Bardakta Mısır İşi Yapmak

Bardakta mısır işi gerçekten karlı bir iştir, yeter ki işinizi kaliteli ve sağlıklı yapın. İşte bu da fırsatları önceden görmek, ilk kazanan olmanın getirisidir. Aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Bardakta Mısır İşi Yaparak Para Kazanmak” üzerine bir düşünce

  1. ArmanTokili

    Merhaba bn ArmanTokili iran dan yni iş ve ybi hayat kormaya turky bir ay once galdim ve iranli arkadaşlarmn dozagna doşub butun parame bnden çaldlar bn de irana dundum.şimdi irandaim ve para toplaip turkye doneceim.siz bnim gibi yabanciyi işe alrm siniz?bn turkce yazmak ve okumak bilirim ve iran diplumasi (senaie) varm. Suruculuk vasigasi varm asgarlimi etmişim idmancim.siz bnim gibi yabanci işe alrmsns???

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir