belediye-is-basvurusu

Belediyeler İçin 90 İşçi Alımı Yapılacak

 Belediyelerde çalışmak isteyen arkadaşlar için yeni personel alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Aşağıdaki detaylarda sizde hangi belediyeye iş başvurusu yapacağınıza karar verebilirsiniz. Türkiye genelinde onlarca belediye için toplamda 90 kişilik personel alımı yapılacak. Özellikle işçi kadroları için eleman arayan belediyelerin isimlerine aşağıda ulaşabilirsiniz. İşkur vasıtası ile eleman arayan belediyelere yine işkur üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca 2000 TL Maaş İle Personel Aranıyor ilanımız da mutlaka ilginizi çekecektir.

 

Personel Alımı Yapacak Belediyeler;

Çavdarhisar Belediyesi, Yenice Belediyesi, Ahmetpaşa Belediyesi, Cide Belediyesi, Erdek Belediyesi, Mucur Belediyesi, Yaylakent Belediyesi, Beşikdüzü Belediyesi, Tirebolu Belediyesi, Arzular Belediyesi, Alay Belediyesi, Eleşkirt Belediyesi, Tokat Belediyesi

belediye-is-basvurusu

Belediye İş İlanları

Yukarıda ki belediyeler başta olmak üzere pek çok belediye alım ilanı yayımlamış durumda. Genel olarak alımlar Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılmakta olup adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İşçi olarak çalışmak isteyen adayların belediyelere müracaat etmesi ya da İŞKUR başvuru merkezleri ile görüşerek belediyelerinde istihdam etmeye çalışabilir. Başvuru yapmak isteyen adayların en geç 19 Ocak 2017, 20 Ocak 2017 ya da 23 Ocak 2017 tarihlerine kadar başvuru yapması gerekmekte olup başvuru tarihleri belediyelere göre değişmektedir.

Belediyeler İçin 90 İşçi Alımı Yapılacak” üzerine 6 düşünce

 1. adem yilmaz

  Adem yilmaz lise bende belediyede is istuyorum bilgisayar sertifikalarim vardir gerekirse
  Src 2/ ve 4 sertivardir b ehliyet 1996 dan beri aktif soforum soforlukte yaparim

  Cevapla
 2. Zeki Ovat

  Ankara da ikamet ediyorum belediye de çalışmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor.
  0553 481 9256

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir