Bez Bebek Yaparak 3000 Lira Kazanmak

Sizde evinizde çeşitli iş fikirlerini hayata geçirerek para kazanabilirsiniz. Gerek internetten gerekse el işi ürünler yapıp satarak para kazanmak mümkün. Evden çalışmak isteyenler çoğunlukla bir iş sahibi ama ek iş yaparak daha fazla para kazanmak isteyen kişilerdir. Özellikle ev hanımları ve emekliler de evde ek iş ilanlarını değerlendirmek isterler.

evde-ek-is-yapmak
Bez Bebek Yaparak Para Kazanmak

önerilen ilan:
EVDE İPLİK TEMİZLEYEREK PARA KAZANMAK İSTER MİSİN?

Evde ek iş fırsatlarını yayınladığımız bu günlerde çocuklara yönelik bez bebek yapma iş fikrini de sizinle paylaşmak istiyoruz. Özellikle kız çocuklarının ilgisini çekecek süslü ve sevimli bez bebekler yaparak para kazanabilirsiniz. Kız çocukları bez bebekleri olmasını çok ister.

Özellikle Çin malı oyuncaklar gerek sağlık gerek kalite hususunda çok geride kalmaktadırlar. Yerli üretim oyuncaklar dünya pazarında sağlıklı ve kaliteli
olarak anılıyor. Çocuk sahibi bireyler de özellikle oyuncak işinde sağlıklı ve kaliteli olanları seçmeye çalışıyorlar.

Sizde evde bez bebekler imal ederek bunları çeşitli oyuncakçılara pazarlayabilir yada internet üzerinden online satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bez bebeklerin herhangi bir pilli devreleri olmadığından yani elektronik bir aksamı olmadığından yapımı kolay ve ucuz maliyetlidir.

Ayrıca evde bez bebek yaptıran firmalar da mevcuttur. Mutlaka büyük alışveriş merkezlerinde görmüşsünüzdür uzun saçları ve uzun boyu olan bez bebekler 15-20 TL arası fiyatlarda alıcı bulmaktadır. Sizde evde bez bebek yapıp toptancıya yada internetten satışını gerçekleştirirseniz bebek başına 10 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. Bir ay içinde 300 bebek yapabileceğinizi düşünürsek ayda 3000 TL para kazanmanız mümkündür.

Yine her işte olduğu gibi bu işte de pazar araştırması çok önemlidir. Yaptığınız ürünleri kime ne kadar paraya satacağınızı önceden belirlemeli kalite ve hızınızı ona göre ayarlamalısınız. Hızlı olmak için kendinize bir ekip oluşturmanız şarttır. Ekipten kastımız aile bireyleri, komşular yada akrabalarınız işinizi çok iyi görecektir.

Evlere bez bebek yapma işi veren firmalara ulaşmak için sizde aşağıdaki youm bölümünden adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve yaşadığınız ili yazarak iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu tip evde yapılan işleri yapacak kişileri işverenler internette aramaktadır. Burada yazdığınız yorumlar evden yapılacak iş bulmanızda çok yararlı olacaktır.

Bez Bebek Yaparak 3000 Lira Kazanmak” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir