memur-alimi

ÇSGB Memur Alımı İlanı Yayınladı

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı yayınladığı ilan ile toplamda 15 kişilik memur alımı yapacağını duyurmuştur. Aşağıdaki başvuru şartları ile beraber sizde kamuda çalışma fırsatı yakalayabilir başvuru tarihleri arasında şansınızı deneyebilirsiniz. Kamuda memur olmak isteyenler KPSS Şartı Olmadan 4 Bin İnfaz Koruma Memuru Alımı ilanımızı da inceleyebilirsiniz.

T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’na 15 adet personel alımı yapılacaktır. Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilecek adayların belirlenmiş şartlara sahip olmaları gerekiyor. İlana kimler başvurabilir? Şartlar neler?

Alınacak Personel:
AB Uzman Yardımcısı: 15
Gerekli Belgeler:

T.C kimlik numarası yazılı beyanı
3 adet fotoğraf (son 6 ay içinde çekilmiş)
KPSS sonuç belgesi çıktısı
Adli sicil kaydı
İngilizce dil belgelerinden en az birinin aslı veya fotokopisi

memur-alimi

CSGB Memur Alımları

Adaylarda Aranılan Genel Şartlar:

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak
Sınavın yapıldığı tarihte otuz beş yaşını doldurmamış olmak
2015 veya 2016 KPSS sınavından en az 80 puan almış olmak
Erkek adaylar için sınav tarihi itibariyle askerlik hizmetini yapmış veya erteletmiş veya askerlik hizmetinden muaf olmak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Alım İlanı Başvuru Süreci; 14 Aralık 2016 – 13 Ocak 2017 tarihleri arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Yıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı 713. Sokak, No:4, 06450 Çankaya/ANKARA adresinde kurulacak kayıt kabul masasına bizzat veya posta yolu ile başvurabileceklerdir.

Posta ile yapılan başvurularda, gönderilen belgelerin Başkanlığa en geç 13 Ocak 2017 mesai saati bitimine kadar 17:30 ulaşması zorunludur.
Sözlü Sınav Tarihi ve Yeri; Sözlü sınavı 13 Şubat 2017 – 17 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak olup fakülte ve bölüm itibariyle sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi ve sınav yeri 10 Şubat 2017 tarihine kadar Bakanlık www.csgb.gov.tr ve www.ikg.gov.tr adreslerinde ilan edilecektir ve adaylara ayrıca bildirim yapılmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir