Ek İş Olarak Etiketleme İşi Veren Firmalar

 Evden çalışarak para kazanmak hem çok keyifli hemde kolay. Bazı işveren firmalar özellikle tekstil sektöründe evden çalışanlara iş vererek hem kendi iş yükünü azaltıyor hemde yeni bir iş kolu oluşturarak ekonomiye katkı sağlıyor. Sizde evde etiketleme işleri yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Etiket İşi Veren Firmalar

Bilindiği üzere Türkiye genelinde ev hanımları etiket işi yaparak evlerinden çıkmadan para kazanabilmektedir. Evinden çalışmak isteyenlerin tercih ettiği evde etiket işi firmalar tarafından ev hanımlarına verilmektedir. Ülkemizde işsiz insan
sayısının oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Bundan dolayı ek işlere olan talep her geçen gün artmaktadır.

Evde Etiket işi uğraştıran ve emek isteyen bir iş olmasından dolayı özellikle ev hanımları tarafından yapıldığı bilinmektedir. Elbette bu işi sadece ev hanımları değil emekli ve öğrenciler tarafından da yapılmaktadır. Dolayısıyla etiket işi başta olmak üzere farklı ek işlerede talep oldukça fazladır.

Ek iş arayanların fazla olmasından dolayı firmaların iş verebildiği insan sayısıda azaldığı için herkese iş vermesi mümkün değildir. Satış etiketleri, fiyat etiketleri ve ürün etiketleri gibi etiketleme işlerini evinizden yaparak para kazanabilirsiniz.

Etiket işi veren firmalar evinden çalışmak isteyenlere bu iş verirken detayları iş vereceği kişiler ile paylaşmaktadır. Evde etiket işi yapmak istiyorsanız ilk önce çevrenizde etiket işi veren firmalar hakkında küçük çaplı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. Evinden etiket işi yapmak isteyenlerin aşağıdaki yorum bölümüne Ad Soyad / Bulunduğunuz Yer / E-Mail Adresi gibi detaylarınızı yazarak sesinizi iş veren firmalara duyurabilirsiniz.

Ek İş Olarak Etiketleme İşi Veren Firmalar” üzerine 8 düşünce

 1. İsmigül

  Merhaba öncelikle kolay gelsin haftanın her günü evdeyim evime katkıda bulunmak istiyorum ailemle birlikte karar verdik bu işi yapmaya sizden yanıt bekliyorum.

  Cevapla
 2. İsmigül koçak

  Merhaba öncelikle kolay gelsin haftanın her günü evdeyim evime katkıda bulunmak istiyorum ailemle birlikte karar verdik bu işi yapmaya akşamları 4 kişi çalışmaya niyetimiz var sizden yanıt bekliyorum iyi çalışmalar.

  Cevapla
 3. Adile Kızıl

  Evde ek iş için çok İHTİYACIM VAR ÇOCUKLARIMI OKUTUYORUM. LÜTFEN DÖNÜŞ YAPIN

  Cevapla
 4. İSMAİL

  Eşim ve ben Evimizden ek iş yaparak para kazanmak istiyoruz bebeğimizinde ihtiyaçlarını daha rahat karşılamak ve kendi yaşantımızda zorluk çekmeden borçlarımızı ödemek için bize iş fırsatı sunarsanız çok seviniriz teşekkürler saygılarımla.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir