Evde İş Fikri Karanfil Paketleme

 Evden çalışmak isteyen özellikle bayanların ilgisini çekecek bu iş fikrimiz ile sizde ev ekonominize katkı sağlayabilir kendi paranızı kazanabilirsiniz. Evde karanfil paketleme işi yaparak ayda en az 750 TL kazanabilirsiniz. Ev hanımları, emekliler yada üniversite öğrencileri bu iş fikrini değerlendirebilirsiniz. Sitemizde ek gelir kazanmak isteyenlere yeni evde ek iş fikirlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Örneğin Sabun paketleme işleri yaparak 3000 TL kazanabilirsiniz…

 

Bu vesileyle evlere paketleme işi veren yerlerin sayısının son dönemlerde yaygınlaştığını da belirtebiliriz. Paketleme işinin zorluğuna göre adet başına ya da toplu adet sayısına göre iş veren yerler ile anlaşmanıza göre iş öncesinde ya da sonrasında ödeme alabilirsiniz. Genellikle firmalar sürekli çalıştığı yani güvenini kazanan kişilere peşin ödeme de yapabilmektedir.
Güzel kokusuyla bilinen karanfil, insanın ağzında ferahlatıcı bir tat bırakmaktadır. Özellikle restoranlarda ya da cafe tarzı işletmelerde yemeklerin ardından müşterilere karanfil sunulmaktadır. Bazı işletmeler ise karanfili küçük paketler halinde müşterilerine hesap ile birlikte ikram etmektedir. Dolayısıyla bu tarz yerler tarafından evlere karanfil işi verilmektedir.
Şimdi ise evde karanfil paketleme işinin detaylarından bahsedelim. Karanfiller büyük kutuların içinde ya da torba, çuval gibi nesnelerin içinde sizlere verilmektedir. Aynı şekilde içine karanfil koyacağınız küçük paketler de firmalar tarafından size temin edilecektir.
Sizler de karanfilleri küçük paketlere doldurarak istenilen adette iş verene teslim ederek ek işi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle evde karanfil paketleyerek ayda ortalama 500 TL ile 750 TL aralığında bir ek gelir elde etmeniz mümkün.

İş verenlere karanfil paketleme talebinizi iletmek için bu yazımıza ad soyad ve e-mail adresinizi yazarak yorum yapabilirsiniz.

Evde İş Fikri Karanfil Paketleme” üzerine 8 düşünce

  1. Fatma

    Kocaeli Dilovası’nda ikamet ediyorum evde ek iş yapmaya çok ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

    Cevapla
  2. İSMAİL

    Eşim ve ben Evimizden ek iş yaparak para kazanmak istiyoruz bebeğimizinde ihtiyaçlarını daha rahat karşılamak ve kendi yaşantımızda zorluk çekmeden borçlarımızı ödemek için bize iş fırsatı sunarsanız çok seviniriz teşekkürler saygılarımla.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir