Evde Sabun Paketleme İşleri Yaparak 2500 TL Kazanmak

Ev hanımlarınca evlerinden yapabilecekleri yüzlerce iş örnegi verebiliriz. En önemlisi evde yapılabilecek işlerin basit ve kazancınında iyi olmasıdır. Bazı ek işler ev hanımları tarafından kolaylıkla yapılabilen paketleme işleridir. Çok tercih edilen işlerden biri de Sabun kutulama işi diyebiliriz. Evlere iş vermek isteyen çok sayıda firma tarafından her gün yayınlanan onlarca ilana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sabun paketleme işi veren firmalar genellikle küçük çaplı firmalar olup çalışmak isteyenler için yayınladığı ilanlar ile bir çok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Evde kutulama işi yapmak isteyenler bu ilanlara başvurarak kolaylıkla para kazanabilirler.

Evde Sabun Paketleme İşi :
Sabun paketleme işine başlamak isteyenlerin ilk olarak bu işi yapabilmeleri için boş bir yere ihtiyacı olacak, mesela evinizin boş bir odası. Geçtiğimiz yıllarda firmalar sabun paketleme işini kendi depolarında yaptırırken işçilik maliyetlerindeki artış ile evinden çalışmak isteyenlere vermeyi tercih etmeye başladı. Eğer bahsettiğimiz kriterleri sağlayabileceğinize inanıyorsanız kesinlikle bu işveren firmalara başvuru yapmalısınız. Size iş verecek olan firma ilk olarak size küçük bir parti sabunu getirir. Bu sabunlarla birlikte vereceği kutuları size teslim eder ve size bir örnek yaparak aynı şekilde kutulanmasını ister.

Yaptığınız, yani kutuya koyduğunuz sabun başı ödeme yapar bu ödeme sabun paketi başına ödenir bir adet paketlemeye 10 ila 15 kuruş civarında bir
ücret verir. İş kolay olduğu için sürümden çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Firma tarafından size verilen siparişi düzgün ve istenildigi gibi yapabilirseniz size verilecek sipariş adeti çoğalacaktır. Bu sayede kazancınızda bi hayli artacaktır.

Sabun Kutulama İşi Yaparsam Ne Kadar Kazanırım?
Sabun paketleme işinden kazanacağınız para yapacağınız ürün adedine göre farklılık gösterir. Eğer paketleme işi yapmak için sağlam bir ekibiniz varsa aylık 1500 ile 2500 Lira aralığında bir kazancınız olabilir. Bu nedenle sabun kutulama yapacak arkadaş yada komşularınızı eli hızlı becerikli insanlardan seçmeniz gerekecek. Aksi halde ekibinizi yavaşlatacak arkadaşlarınız kazancınızın düşmesine sebep olabilir.

Evlere Sabun Kutulama İş Veren Firmalarla İletişim:

Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz, yaşadığınız şehir ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşleri Yaparak 2500 TL Kazanmak” üzerine 4 düşünce

 1. Sevgi Günlü

  Ev hanımıyım aile ekonomisine katkı sağlamak için evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 2. Pinar

  evde ek is yaparak kazanc saglamak istiyorum.ek is yaparak aileme katki saglamak istiyorum yardimci olursanz svnirim

  Cevapla
 3. ebru başer

  merhabalar üniversite öğrencisiyim ek bir gelire ihtiyacım var ve evde bu işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir