ek-is

Evde Taş Boyama İle Para Kazan

 Evden para kazanmak isteyenler için yeni bir iş fikri ile karşınızdayız. Evinizden dekoratif taş boyama işleri yaparak para kazanmak ister misiniz. Özellikle ev hanımları boş zamanlarını bu zevkli işi yaparak değerlendirebilirler. Gerek bir hobi gerekse evinizden para kazanmak için evde taş boyama işleri yapabilirsiniz. Unutmayın severek yapacağınız her iş size mutlaka para kazandıracaktır. Bayanlar İçin Evde Ek İş İlanları

evden-para-kazanmak
Evde Taş Boyama İle Para Kazanmak

 Bir çok bayan taş boyama sanatı ile kendilerini daha huzurlu hissetmektedirler. Çünkü resim yapmak gibi bir şeydir. Sadece değişik olan bir tuval yerine küçük sert bir cismin üzerine hayal dünyanızı sığdırıyorsunuz. Bazen şekiller olabilir bazen sadece düz renkler bazen ise tamamen değişik ruh halinizi alır taş da bulunan


desenler. Peki bu nasıl bir ek gelir kapısı olabilir ki diyorsunuz. Genellikle fabrika yapımı olan şeyler değil de el yapımı olan şeyler her zaman daha değerlidir.

Bunun için bu işi yapan firmalar evde ek iş olarak evlere sağlamaktadır. Bu işi tek başınıza da yapabilirsiniz. Firmaya bağlı olmadan kendi internet sayfanız üzerinden  boyadığınız taşları sergileyebilir ve istediğiniz fiyattan satabilirsiniz. Ben firma ile çalışmak istiyorum diyorsanız o zaman sizlere Evde Taş Boyama işi  için firmanın şartlarını ve size sunduklarını anlatmak isterim. Firma siz isterseniz taşların gönderimini de sağlamaktadır.  Bunun yanında size boya için gerekli olacak bütün materyaller göndermektedir. sizden istedikleri hayal gücünüzü kullanarak taşları sanki bir taş değil de tabloymuş gibi tasarlamanızı istemektedirler.

Size belirli bir taş sayısı vermezler. Sadece Evde ek iş veren firma sizlere sağladığı Evde Taş Boyama işi  için taş başına 2 Türk lirası sağlamaktadır. Ne kadar çok taş yaparsanız sizin için ek geliriniz artacaktır. Bunu evde sadece canınız sıkıldığı için de yapabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum bölümünden yapmayı düşündüğünüz ürünler hakkında bilgi verebilir, bulunduğunuz bölgeyi ve daha önceki tecrübelerinizden bahsederek e-posta adresinizi bırakabilirsiniz. Böylece bu işi yaptırmak isteyen işveren firmalar size ulaşabilir.

Evde Taş Boyama İle Para Kazan” üzerine 6 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir