Evden 1500 TL Kazanmak

 Evden para kazanma iş fikirleri son yıllarda çok tutulur oldu. Gerek geçim zorluklarından gerekse insanlar evlerinin rahat ortamlarında kolay para kazanmak için bu tip işleri önemsemeye başladı. Evlere iş veren firmalar da işgücünü daha ucuza getirmek için toplu yapılan işleri daha çok evden çalışmak isteyenlere vermektedir. Özellikle ev hanımları ve emekliler için uygun olan bu iş fikrimiz ile ayda 1500 TL kazanmanız mümkündür.

  Evde yapılacak işler ekip ruhu ile yapılırsa hem hızlı hemde kaliteli ürünler ortaya çıkacaktır. Bu durum aylık kazanç miktarına da büyük etki yapacaktır. Evinizde kurduğunuz ekip aile bireyleri, komşular yada akrabalardan oluşabilir. Gerekli iş bölümlerini siz düzenleyerek tüm bireylerin evinden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Lokantalardan kafelere barlardan otellere bir çok işletmede kullanılan Pipet paketleme işinin size çok para kazandıracaktır. Tüm ev hanımları tarafından yapılabilecek ve özel bir yeteneğe sahip olmanızı gerektirmeyen bu iş sayesinde hızlı para kazanmaya
başlayabilirsiniz. Evde Pipet Paketleme İşi acil paraya ihtiyacı olanlara para kazandırabilir ve acil ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Evinizde yeterince boş zamanınız var ve dar bir gelire sahipseniz sizde evde ek iş veren firmaların ev hanımları için verdiği evde ek iş imkanından faydalanarak aile bütçenize destek olabilirsiniz.

Firmalar tarafından gönderilen malzemeler ile birlikte her pakette 50 adet olacak şekilde pipetleri paketlemeniz gerekmektedir. Aylık olarak firma size 5000 adet paketleme yapmanızı isteyecektir. Bunun için de Evde Pipet Paketleme İşi sayesinde 1500 TL ek gelir elde etme şansınız vardır. Sizde burada verilen talimatları yerine getirerek evinizden çalışıp para kazanmaya başlaya bilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalarla İletişim:

Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası Eklemeyiniz Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır Telefon numarası verilmiş olan yorumlar onaylanmaz.

Evden 1500 TL Kazanmak” üzerine 6 düşünce

 1. Merve k

  Merhaba Ankara pursaklarda oturuyoruz 2 kişiyiz. Pipet paketleme işi yapmak istiyoruz. Lütfen mailime dönüş yapar mısınız?

  Cevapla
 2. Hayriye

  Merhabalar istanbulda oturuyorum.Ev hanımıyım 3 çocuğum var aile bütçesine katkı sağlamak için pipet paketleme işini yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız çok memnun kalırım.

  Cevapla
 3. Hatice

  İstanbulda maltepede oturuyorum boş vaktim cok ve boş durmak istemediğimden bu şekil işlerde çalışmak istiyorum dönüş yapmanızı bekliyorum.

  Cevapla
 4. KEZBAN İŞCİ

  Merhabalar,

  İzmir/ Torbalı/Ayrancılar
  İş tekliflerine açığım ,kezbany@gmail.com

  Teşekkürler,

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir