ek-is-ilanlari

Evden Para Kazanmak İsteyene Kumbara İşi

 Evden para kazanmak isteyenler için fikirlerimiz çok fazla. Özellikle hediyelik eşya sektörünün de gelişmesi ile bir çok kurum dağıtımını yapacağı ürünlerin evden çalışmak isteyenlere yapılmasını istemekte. Gerek işçilik maliyetleri gerekse hız bakımından evden yapılan işler daha çok tutulmakta. Buzdolabı Süsü Paketleyerek 1750 TL Kazanmak

Evde çalışmak isteyenler de bir ek gelir sahibi olmak için bu işi veren firmalara örnek işlerini belirterek yeni iş olanaklarını aramaktadır. Özellikle ev hanımlarını ve emeklileri ilgilendiren bir iş kolu da Kumbara yapmak ve paketlemektir.

kumbara-is-fikri
Evden Para Kazanmak

Örneğin büyük bir fast food restoran zinciri çocuk müşterileri
için oyuncak şeklinde kumbaralara yaptırmıştır. Sizde bu gibi siparişler için evinizin sıcak ortamında belkide kendi tasarımınız olan kumbaraları paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Kumbara işi veren firmalar evden çalışmak isteyenlere kolilerle kumbara parçalarını göndermekte, istedikleri sayıda ve ebatta paketleme yapılmasını istemektedir. Kazanç kısmına gelecek olursak tane başı hesaplama ile ayda 2300 TL kazanç sağlamanız mümkün.

Her ek iş ilanımızda belirttiğimiz gibi evden çalışarak çok para kazanmak için mutlaka ama mutlaka bir ekibe ihtiyacınız var. Bu akrabalarını, komşularınız yada aile bireyleriniz olabilir. Evden yapılacak işlerde kalite ve hızlı teslimat çok önemlidir.

ek-is-ilanlari

Evden Para Kazanmak

Evde yapılacak ek iş veren firmalara nasıl ulaşılır konusu biraz sıkıntılı bir dönem. Firmalar yada ajanslar bu tip işleri vermek için yine internetten yararlanıyor. Aşağıdaki yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşırsanız ilanımızı okuyan firmalar mutlaka sizinle iletişime geçecektir. İletişim birlginizde e-posta adresiniz, yaşadığınız şehir ve yapabileceğiniz işler hakkında ufak bir bilgi vermeniz yeterli olacaktır. (Lütfen cep telefonu numarası ve TC kimlik no gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız)

Evden Para Kazanmak İsteyene Kumbara İşi” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir