Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İş İlanları Burada

Eğer sizde artık evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu işlerden birini yapmak isteyeceksiniz. Evden para kazanmak için kendiniz hangi alanlarda yetenekli görüyorsanız seçiminizi yapmanız gereklidir. Ev hanımları son yıllarda firmalar tarafından verilen işler sayesinde evine maddi anlamda katkıda bulunmaktadır . Son zamanların popüler işi olarak bilinen bu ek işler hem zevkli hem de kolay yapıldığı oldukça kısa sürede iyi para kazandırmaktadır.

Davetiye Katlayarak Para Kazanın: Evet yanlış duymadınız. Evde davetiye katlayarak sizlerde para kazanabilirsiniz. Son zaman firmalar veya matbaalar bu işleri ev hanımlarına vermektedir. Hem kendi iş yüklerini azaltmak hem de ev hanımları için evlerine ek gelir sağlamaları için hoş bir iş bölümü olmaktadır. Size verilen davetiyeleri en kısa zamanda komşularınızla veya çocuklarınızla katlayarak sizde para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok iş alırsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Anahtarlık İşi Yapmak: Nasıl mı diye soracak olursanız da firmaların size vereceği anahtarlıkları düzenleyerek toplayarak bir bütün haline getirmeniz gereklidir. Malzemeleri firmalar veya hediyelik eşya satan mağazalar vermektedir. Size yalnızca
birleştirmek kalıyor. Bu işi yaparak hem evde boş durmamış olursunuz hem de evinize ek gelir sağlamış olursunuz. Ev Hanımları Evde Ek İş işini gerçekten çok sevmektedir. Bu kadar da değil devamı var.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN
Evinizde ek iş yapmak istiyorsanız ve Eve anahtarlık işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İş İlanları Burada” üzerine 19 düşünce

 1. Hasret

  Gebze civarında oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Paketleme, etiket, mandal, davetiye vs. ne olursa farketmez. Makale de yazabilirim.

  Cevapla
 2. Duygu

  İki arkadasız izmirde ikamet ediyoruz bu ise ihtiyacimiz var dönüs yaparsaniz seviniriz

  Cevapla
 3. Mehmet

  İstanbul Anadolu yakası Maltepede oturuyorum ince işçiliğimiz var özellikle süsleme gibi magnet doğum günü 3d printer makinamızda var her türlü baskı alabiliyoruz plastik düğme klips vs gibi şeyleride uygun fiyata imal edebiliyorum acil işe ihtiyacım var

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir