kamu-is-ilanlari

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personeller Alacak

 İstihdam seferberliğinin de etkisini göstermesi ile kamu kurumlarında memur alımları başladı. Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı 2 ayrı ilanda personel alımı yapacağını duyurdu. Aşağıdaki detaylar ve şartlar doğrultusunda sizde başvurunuzu yapabilir bakanlıkta memur olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. DPB aracığı ile yayınlanan ilana KPSS puanınız ile 3 Mart tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz. Kamuya İlkokul Mezunu 479 Memur Alınacak

kamu-memur-alimlari
Kamu İş İlanları

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yaptığı ilk duyurusunda, 2 adet sözleşmeli veteriner ve 1 adet


sözleşmeli Ziraat Mühendisi alacak. Ziraat Mühdislerinin Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü mezunu olmuş olmak şartı ve veteriner Hekim adaylarından Veteriner Fakültesi Mezunu olmak şartı aranacaktır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı alacağı sözleşmeli personellerden, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık durumu olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli veya yaşlı aylığı almıyor olması, başka bir kuruma mecburi hizmet karşılığı olmaması, yapılacak arşiv araştırmasından ve güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alabilmek, – Belirtilen nitelikleri taşımayan ve belgeleyemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca, herhangi bir tarihte ibraz ettiği belgenin sahte/geçersiz olduğu, gerçeğe aykırı belge düzenlediği anlaşılanların “Sözleşme imzalanarak göreve başlatılmış olsalar bile” sözleşmeleri feshedilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır ve İdare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Bu şartları taşıyan personel adaylarının başvuruları kabul edilecektir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilanlarına başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 03 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, bakanlığın “www.tarim.gov.tr” resmi internet sitesinden indirilecek başvuru formu ile başvuru süresi bitimine kadar, Şırnak Zirai Karantina Müdürlüğü Yeşiltepe Mahallesi 604. Sok. Silopi/ŞIRNAK adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra müracaat edenler ile eksik ve hatalı belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Hangi Belgeler İstenecek ? Başvuru dilekçesi Nüfus Cüzdanı fotokopisi. KPSSP3 (doğrulama kodu bulunan) puanını gösteren sınav sonuç belgeleri Diploma veya geçici mezuniyet belgelerinin fotokopisi. 2 Adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş). Sağlık Raporu ( Tam Teşekküllü Hastaneden) Sabıka Kaydı Erkek Adaylar için askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge Ayrıca adaylar ilanların tam metinlerini incelemek isterler aşağıda bulunan linkleri kullanarak ilanların tam metinlerini inceleyebilirler.

 Veteriner Hekim İlanı

 Ziraat Mühendisi İlanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir