İLBANK 155 Yeni Memur Alımı Yapıyor

 Kamuda memur alımları İller Bankası ile devam ediyor. İLBANK toplamda 155 kişilik yeni sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. 2017 yılının son aylarında kamu için memur alımlarını takip eden arkadaşlar sizde burada detaylara ulaşabilir İller Bankası iş başvurusu yapabilirsiniz. İLBANK personel alımlarının bir kısmını Önlisans mezunu adaylardan bir kısmını da Lisans mezunu adaylardan gerçekleştirecek. İller bankası 155 memur alımında mühendis kadrolarına Lisans mezunları, Tekniker kadrolarında da önlisans mezunu memur adayları başvuru yapabilir.

İLBANK Memur Alımları

TCDD MAKİNİST ALIMLARI YAPACAK İLAN İÇİN HEMEN TIKLAYIN

İLBANK Memur Alımına Kimler İlana Başvuruda Bulunabilir?

TC vatandaşı olan,
Kamuda çalışmaya yasaklı olmayan,
2016 veya 2017 KPSS
sınavına girmiş olan,
KPSS sınavından en az 60 puan alan,
Adli sicili temiz olan,
Askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Sağlık durumu yerinde olan,
Mali sektörde veya bankalarda çalışmaya yasaklı olmayan kişiler başvuruda bulunabilir.
Bunun yanında başvuru için mühendis ve tekniker kadrolarına başvuru sırasında hangi bölümden mezun olacağınız belirten özel şartlar da bulunmaktadır.

Mühendis Kadrosu için toplam 85 personel alımı yapılacaktır. Bunun yanında;

Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin İnşaat, Jeoloji, Çevre, Harita, Bilgisayar, Makine, Elektrik ve Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümleri lisans programından mezun olmanız gerekmektedir.

Tekniker Kadrosu için 70 personel alımı yapılacaktır. Bunun için;

Üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren yüksekokullarının inşaat teknikerliği ve harita kadastro teknikerliği bölümlerinden mezun olmanız gerekmektedir.

İlbank iş başvurusu yapacak kişiler kurumun internet sitesi olan www.ilbank.gov.tr adresi üzerinden dolduracakları elektronik form ile iş başvurusu yapabilirler. Sisteme vesikalık fotoğraflarını da yüklemeleri gerekmektedir. Buradaki formu doldurduktan sonra çıktısını alıp İller Bankası A.Ş. İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Ziraat Mah. 657. Sk. No:14 06110 Altındağ Ankara adresine şahsen veya iadeli taahhütlü veya kargo yolu ile göndermeleri gerekmektedir. Başvurular 21 Kasım 2017 tarihinde sona erecektir.  Bu iş talep formunu gönderirken bu formun yanına nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma, KPSS sonuç belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğraf da eklemeniz gerekmektir.

İlanın Tam metine buradaki bağlantımızdan bağlantısı yolu ile ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir