Kalem Montajlama İşleri Yaparak 2000 Lira Kazanmak

 Evden para kazanmak isteyenlere Kalem montajlama işinden bahsetmek istiyoruz. Kalem imalatçıları evde sürekçi çalışan kişilere demonte kalemleri koliler halinde ileterek kaliteli ve hızlı bir şekilde teslim etmelerini beklemektedir. Kalem başı para kazanacağınız bu işte ayda 2000 TL Kazanmanız mümkündür.

Evde Kalem Montajı İşi Yapmak

önerilen ilan:
EVDE BEZ BEBEK YAPARAK PARA KAZANMAK İSTER MİSİN?

Bu iş diğer işlerin aksine yılın 12 ayı evden yapmak isteyenlere verilmektedir. Yani evinizde yapabileceğiniz bir işe ihtiyacınız varsa kesinlikle bu işi yapmanızı öneriyoruz. Üretim ve paketleme kapasitesi yüksek olan firmalar evlere kalem montoj işini evlere fason vermektedir. Bu sayede firmalar aldıkları siparişleri belirlenen tarihlerde yetiştirebiliyor.

Kalem montaj işi veren firmalar aldıkları işi zamanında teslim edebilecek işsiz, engelli, emekli ve ev hanımlarına bu iş sayesinde para
kazandırmaktadır. Evinden çıkmadan çalışmak isteyenler günde bir kaç saat çalışarak el harçlığını çıkararak para kazanabiliyor.

Genellikle firmalar aldığı işi gününde yapabilecek aldığı işe sahip çıkabilecek insanlarla çalışmayı tercih ediyor. Aldığınız işi zamanında teslim ederseniz bir sonraki işi almanıza referans olacak diyebiliriz. Bayanlar evlerinde kolay para kazanmalarına fırsat tanıyan bu iş sayesinde ek gelir getirdiği için yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu güne kadar hiç çalışmamış bayanlar size sunulan bu fırsatını değerlendirmek ve evinizde para kazanmak için firmalara yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

Firmalarla İletişim Kurmak

Evinde çalışmak isteyenler aşağıdaki yorum kısmında Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu anlatarak firmalara mesaj bırakabilirsiniz. Yorumlarınızda Telefon numarası vermeyiniz firmalar size vereceğiniz e mail adresinizden ulaşacaktır.

Kalem Montajlama İşleri Yaparak 2000 Lira Kazanmak” üzerine 9 düşünce

 1. Kadir demir

  Merhabalar
  Eşim Kirada oldugumuz için kiraya desttek olabilmek adına evde iş yapmak istiyor
  Zamane şartlar dolayısıyla geçinme sıkıntısı yaşıyoruz
  Buna istinaden evde iş yapmak istiyoruz.

  Cevapla
 2. ESMA ŞAHİN

  yüksek lisans yapıyorum… zamanım oldukça fazla olduğundan dolayı okul masraflarımı karşılamak adına evde iş yapmak istiyorum.

  Cevapla
 3. soner

  merbaba.universite mezunuyum konyada yasiyorum 44 yasindayim.yasimdan dolayi is bulmakta zorluk yaşıyorum.boyle bir ise cok ihtiyacim var.bu konuyla ilgili istihdam saglamak isteyen firmalar benimle iletişime gecerlerse nir hayat kurtarmış olacaklar.saygilarimla.

  Cevapla
 4. ebru başer

  merhabalar üniversite öğrencisiyim ek bir gelire ihtiyacım var ve evde bu işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 5. Erkan yıl

  Engelimyok zamanında yetistirebirim .herkezin olduğu gb benimde.ihtiyacım var.donerseniz çok. Memnun olurum

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir