kgm-is-ilanlari

Karayolları 640 Personel Alımı Detayları

Karayolları genel müdülüğü 2017/4 640 memur alımı ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Personel alımındaki en düşük ve en yüksek KPSS puanları açıklandı. Buna göre Karayolları Genel Müdürlüğü KPSS 2017/4 640 memur alımına adaylar başvurularını 18 Nisan 2017 tarihine kadar yapıldı. Başvuruların sona ermesi ile 40 bine yakın aday başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyordu ve sonunda açıklama yapıldı sonuçlar duyuruldu. Karayolları Lize Mezunu İşçi Alımları ilanımız da dikkatinizi çekecektir.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan açıklama ile Karayolları Genel Müdürlüğü 640 memur alımı KPSS 2017/4 atama sonuçlarının açıklandığı belirtildiği gibi yine kadrolara göre en yüksek ve en düşük puanlarda belli oldu.

Bilindiği üzere Karayolları Genel Müdürlüğü 640 memur alımı mimar, mühendis, şehir planlayıcısı, tekniker ve büro personeli kadroları için yapılmıştı. Söz konusu kadrolara lisans ve önlisans mezunu adaylar başvuru yapmıştı. Toplam 640 kişilik alımı lisans ve önlisans mezunu olmak üzere toplam 40 bine yakın adayın başvuru yaptığı öğrenildi.

kgm-is-ilanlari

KGM Memur Alımları

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi atama sonuçlarını kamuoyuna duyurduğu gibi yine kadrolara göre en düşük ve en büyük Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanları da duyuruldu.

Sonuçlar İçin: https://sonuc.osym.gov.tr/

Karayolları 640 Personel Alımı Detayları” üzerine 2 düşünce

  1. ömer mutlu

    İmamhatip lise 2 den okuldan ayrıldım 40 yaşındayım inşaat ustalığı yapıyorum E ve A2 ehliyetim var Bana da yardımcı olurmusunuz

    Cevapla
  2. ömer mutlu

    İmamhatip lise 2 den okuldan ayrıldım 40 yaşındayım inşaat ustalığı yapıyorum E ve A2 ehliyetim var Bana da yardımcı olurmusunuz

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir