KGK KPSS Şartsız Personel Alımı İlanı Yayınladı

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu KPSS şartı olmadan memur alımı yapmaya hazırlanıyor. Aşağıdaki başvuru şartlarını taşıyorsanız sizde sınava katılma şansı elde edebilir kamuda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir çok iş arayan kişi mail ve sosyal medya yolu ile KPSS şartı olmadan memur arayan kurumları öğrenmek istiyor. İşte Kamu gözetimi kurumu da bunlardan biri. Bir diğer ilanımız Vakıflar Genel Müdürlüğü Memur Alımı ilanını da mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

BAĞIMSIZ DENETÇİLİK SINAVI İLANI

SINAVA MÜRACAAT

Bağımsız Denetçilik Sınavına müracaatlar 19 Eylül 2016 tarihinde başlayıp 30 Eylül 2016 tarihinde saat 17.00 de sona erecektir.

Başvurular, elektronik ortamda ” http://www.kgk.gov.tr” adresinde yer alan Başvuru Formunun doldurulması suretiyle yapılacaktır.

Posta yoluyla gelen başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınav müracaatları, Kurum tarafından tetkik edildikten sonra sınava katılmaya hak kazananlar ile bunların sınav yerleri sınav tarihinden en az on beş gün önce Kurum internet sitesinde duyurulacaktır.

Müracaatı reddedilenler, durumun Kurum internet sitesinden ilan edildiği tarihten itibaren yedi gün içinde itirazda bulunabilirler. İtirazlar, Kurum tarafından itiraz tarihinden itibaren üç gün içinde incelenip karara bağlanarak sonucu ilgiliye bildirilir.

kgk-personel-alimi

Kamu Gözetimi Kurumu Memur Alımı

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI

Sınava; hukuk, iktisat, maliye, işletme, muhasebe, bankacılık, kamu yönetimi ve siyasal bilgiler dallarında eğitim veren fakülte ve yüksekokullardan veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca tasdik edilmiş yabancı yükseköğretim kurumlarından en az lisans seviyesinde mezun olanlar veya diğer öğretim dallarından….

İLAN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir