ek-is

Kürdan İşi İle Evden Para Kazanmak

 Evde çalışmak isteyen ziyaretçilerimiz için yeni bir ek iş ilanı ile karşınızdayız. Evde ek iş aslında biraz da hayalgücünüz ile alakalı. Herhangi bir restoranda peçetelik yada kürdanlıkların ne kadar farklı tasarımlarda sunulduğunu görebiliyorsanız bu işi kimin yaptığını da tahmin edersiniz. Sizde evde kürdanlık tasarlayarak yada paketleyerek para kazanabilirsiniz. Çok kolay ve rahat bir iş gibi görünebilir ama hız ve kalite işin içine girince o kadar da kolay olmadığını anlayabilirsiniz. Evden Para Kazanmak İsteyene Kumbara İşi

Ayda 2-3 Bin TL arasında para kazandıran bu işi tek başınıza yapmanız imkansızdır. Mutlaka bir ekibe yani akrabalar, komşular yada aile bireyleri gibi bir topluluğa ihtiyacınız vardır. Hızlı ve kaliteli iş teslimi ile sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Kürdan paketleme
işi genellikle koliler halinde gelen kürdan balyalarını 100, 200 yada 500’lük gruplar halinde paketleme ve kutulama işidir.

Kürdan paketleme işini daha çok organizasyon firmaları, büyük ve lüks restoranlar yada hediyelik eşya mağazaları yaptırmaktadır. Belirli süre zarfında iş teslimi isteyen bu kurumlar evlere iş verirken daha önce yapılan teslimatların kalitesini ve hızını önemserler. Eğer bu işi yapmaya karar verirseniz daha önce yaptığınız işi ne şekilde ve nasıl yaptığınızı kanıtlamanız gerekecektir. Yani bu gibi işlerde tecrübe ve referans çok önemlidir.

Kürdan Paketleme işinde uygulayacağınız tek şey, dağınık olan kürdanları, koymanız gereken sayılara göre paketlerine yerleştirmektir. Sonra da üzerine yapıştırılması gereken marka ya da paket yapışkanları varsa bunları yapıştırarak paket işini tamamlamanız olacak.

Bu İşten Ayda Ne Kadar Gelir Elde Edebilirim?
Firmalar kürdanların doldurulacak paket sayılarına göre her pakete bir fiyat biçmektedir. Ayrıca bu iş diğer işlere oranla çalışma saatine sahip olan bir iştir. Bu nedenle öncelikle bu işi uygun bir şekilde yapabilmek adına çalışma saatlerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise firmaya bu işi yapabileceğinize dair ikna etmeniz gerekmekte ve uygun çalışma ortamını, yardımcı kişileri de belirlemeniz gerekmektedir. Paket başına fiyat belirlenmesine rağmen, aylık gelirler değişiklik gösterebilmektedir. Ancak tahmini olarak bu işten sağlayabileceğiniz ek gelir 2000 ile 2500 lira arasındadır. Ayrıca firmalarla pazarlık payı yapma hakkınız da olacaktır.

ek-is

Evde Para Kazanmak

Evde kürdan doldurma işi yani bir diğer adıyla kürdan paketleme işi yapmak isteyen ek iş arayan okurlarımız bu yazımıza Ad Soyad, İletişim Bilgisi (E-Mail Adresi), Bulunduğunuz Yer gibi detayları yorum olarak belirterek evlere kürdan paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçme isteğini belirtebilirler.

Kürdan İşi İle Evden Para Kazanmak” üzerine 9 düşünce

  1. Melek

    Ankara’da yaşıyorum daha önce evde paketleme işi yaptım. Kürdan paketleme işi de yapmak istiyorum.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir