memur-alimi

Mesleki Yeterlilik Kurumu Lise Mezunu Personel Alımları

MYK Yani Mesleki yeterlilik kurumu memur alımları yapmak için ilanlar yayınlıyor. Sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda başvurunuzu yapabilir kamuda memur olma şansı yakalayabilirsiniz. Memur olmak isteyenler ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İlanımızı inceleyebilirsiniz.

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK), resmi web sayfası üzerinden farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere en az lise mezunu çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. 5544 Sayılı MYK Kanununun 20/A maddesine dayanılarak yürürlüğe konulan “Mesleki Yeterlilik Kurumunda Geçici Süreli Çalıştırmaya İlişkin Usul ve Esaslar” çerçevesinde MYK Geçici Süreli Çalıştırılacak teknik uzman alımı yapacaktır. Personel alımlarında adaylar için bazı şartlar belirlenmiş olup bu şartlara sahip olan adayların başvuru yapmaları gerekmektedir.

Alınacak Personel:

Ağ Teknolojileri elemanı
Ağdacı
Ağır vasıta tecrübe sürücüsü
Ahşap kalıpçı
Alçı levha uygulayıcısı
Alüminyum kaynakçısı
Anketör
Asansör bakım ve onarımcısı
Aşçı
Ayakkabı imalatçısı
Bacacı
Bar görevlisi
Baskı operatörü

memur-alimi

MYK Memur Alımları

Adaylarda Aranılan Genel Şart ve Açıklamalar:
En az Lise mezunu olmak
Ulusal yeterlilik sistemi hakkında bilgi sahibi olmak
Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Personel Alım İlanı Başvuru Süreci; 08 Aralık 2016 – 21 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar yapılacaktır.

Başvuru Tarihi ve Yeri; 21 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar Ziyabey caddesi, 1420. sokak No:12 Balgat-ÇANKAYA/ANKARA adresinde bulunan Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına” şahsen ya da posta yolu ile ulaştırılacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir