Mum İşleri Yaparak 2600 Lira Kazanmak

Evinizde yapabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız evden çalışarak para kazanmayı isterseniz size harika iş fikirlerinden oluşan bilgiler vereceğiz. Evden yapılabilen bir çok iş sayesinde özellikle ev hanımları, emekliler ve öğrenciler evlerinden çalışarak para kazanmaya başladılar. Bu gün ise bahsedeceğimiz iş ise Evde Mum İşi Yapmak işidir. Dilerseniz tek başınıza dilersenizde komşularınızla değişik mum modeleri yapıp satabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca herkesin bildiği ve kullandığı beyaz mumları satın alıp eriterek farklı renklendiricilerle farklı şekiller verip satışını yapabilirsiniz.

Evinde mum işi yapmak isteyen, ev hanımları yada öğrenciler gereken malzemeleri internet üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Malzemelerin çok ucuz olması sizi ekonomik olarak zorlamayacaktır. Elbette evinizde mum işi yapmak istiyorsanız ilk olarak size lazım olacak mum kalıplarına renklendiricilere ve fitillere ihtiyacınız
olacak dediğimiz gibi bunlar çok ucuz malzemeler. İnternet üzerinden sipariş vererek kapınızda ödeme yapabilirsiniz. Malzemelerin temin etmek ve evinizde dekoratif mum yapmak oldukça kolay. Yapacağınız ürünlerin satışı hakkında fikirler verelim.

İlk olarak yaptığınız dekoratif mumları satmak için kendinize sanal bir mağaza açabilirsiniz. Sanal mağaza dediğimiz zaten bu işi yapan siteler var siz sadece kendi sayfanızı açmak için üye oluyorsunuz. Sayfanızı açarak satmak istediğiniz ürünlerin resimlerini yükeyerekte satış yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişime geçerekte siparişler alabilirsiniz. Toptan satışlar yapabileceğiniz bu firmalarla iletişime geçmek videomuzda verilen talimatları inceleyiniz. Evinizden mum işleri yaparak kaliteye ve hıza bağlı olarak ayda 2600 TL kazanabilirsiniz.

Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası, TC numarası yazmayınız…

Mum İşleri Yaparak 2600 Lira Kazanmak” üzerine 5 düşünce

  1. Bilge

    Evde teslim edilmesi gereken malzemeyi tam zamanında teslim etme vaktim çok. Bu işi yapabilirim.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir