teias-isci-alimlari

TEİAŞ 111 İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü (TEİAŞ) 2017 personel alımı ilanlarını yayınlıyor. Kurumun personel ihtiyacı çeşitli kadrolardan oluşmakla beraber çeşitli illerde çeşitli meslek dallarında personel alımı yapılacak. TEİAŞ iş başvurusu yaparak sizde aşağıdaki şartlarda personel alımlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Alımı ilanımızı da mutlaka incelemenizi öneriyoruz.
TEİAŞ

TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN TAŞRA TEŞKİLATININ SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINDA İSTİHDAM EDİLECEK ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKNİSYENİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 98 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik – Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü – Yüksek Gerilim Sistemleri – Endüstriyel Bakım Onarım mezunu) ve 13 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik -Haberleşme Sistemleri – Otomasyon Sistemleri mezunu) olmak üzere toplam 111 Teknisyen alınacaktır.

teias-isci-alimlari

TEİAŞ Personel Alımları

İşe alınacak Teknisyenlerin çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiş olup işgücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 16.01.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

TEİAŞ 111 İşçi Alımı Yapacak” üzerine 2 düşünce

 1. Kadir artan

  Meslrk lisesinde elektrik bölümü okuyorum don sınıfta olduğum için staj. Yapmam gerekiyo trabzon veya herangi bi ilçesinde olabilir çok ihtiyacım var bir sıtaj yeri bulamassam sınıfta kalcam

  Cevapla
 2. nermin ozcan

  ben nermin ozcan
  kahire universtesi idare ve sekreterlik ticaret fakultesi 2008 mezunuyum
  TURK ve MISIR vatandasiyim
  arapca ana dilim ingilizce ve turkce okuma yazma iyi

  konumuma uygun is aramaktayim bu konuda nereye is basvurusu yapa bilirim
  email ozcan_zeki@yahoo.com
  tel 05462703773

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir