thy-is-ilanlari

THY 250 Personel Alacak Başvuru Yap

 Türk Hava Yolları istihdam seferberliği kapsamında toplamda 250 kişilik personel alımı yapacak. Resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlarına ve detaylara hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Buna göre Türk Hava Yolları Mühendislik Fakültelerinden 50 ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden ise 200 kişilik personel alımı yapacak. Adayların lisans mezunu olması gerekiyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

Türk Hava Yolları mühendislik fakültesi ve iktisadi idari bilimler fakültesinden toplam 250 kişilik personel alımı yapacak. Peki kimler başvuru yapabilir. Buna göre adayın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 1 Ocak 1988 ve sonrası doğumlu olmak, MS Office uygulamalarına hakim olmak, YDS’den en az 60 almış olmak, Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak, askerlikten muaf olmak veya en az 2 yıl tecilli olmak şartlarına sahip olması gerekiyor.

thy-is-ilanlari

THY Personel Alımı

BAŞVURULAR

Türk Hava Yollarının 250 kişilik personel alımına müracaat edecek olan adayların aşağıda ki linkler aracılığı ile gerekli müracaatlarını yapması gerekmektedir. THY iş ilanlarına buradaki bağlantımıza tıklayarak ulaşabilirsiniz.

THY 250 Personel Alacak Başvuru Yap” üzerine bir düşünce

 1. nermin ozcan

  buraya yazmaktan bıktım
  cunki ne bir acıklama nede bir cevap veren var

  lutfen nasıl bas yuru yapa bılırım bu konuda bilgi verin
  ben 26.03.1988 sudıarabıstan dogumluyum
  2008 kahıre universtesi ıdare ve sekreterlik fakultesi ticaret bolumu mezunuyum
  TURK vatandasıyım arapca ana dilim
  ıngilizce ıyı turkce iyi
  lutfen bu konuda bır bılgı veriniz
  tel 05462703773

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir