thy-is-ilanlari

Türk Hava Yolları Güncel İş İlanları

 THY yayınladığı ilanlar ile çeşitli kadrolarda personel alımları yapacak. özellikle havayolu firmalarında kabin memuru olmak isteyenler ilanımızı dikkatle incelemeli ve iş başvurusu yapmalı. Avrupanın en iyi havayolu firması olan THY yeni personel alımlarını insan kaynakları departmanında yayınlamaya devam ediyor. Firmadaki 122 kontenjan ikinci pilot, tecrübeli tecrübesiz kabin memuru ve mühendis pozisyonlarına ayrılmıştır.

thy-is-ilanlari
THY Personel Alımları

2017 THY Personel Alımı özel şartları nelerdir?

İkinci Pilot Adayı: THY, Boeing 737NG tipinde en az 1500 saat uçuş tecrübesine sahip ikinci pilot adayları arıyor. 22-53 yaş aralığında toplam 20 kişi istihdam


edilecek.

Tecrübeli Kabin Memuru: 23-32 yaşlar arasındaki kadın ve erkek adayların başvuracağı pozisyon için İngilizce bilmek, en az iki yıl kabin memuru olarak tecrübe isteniliyor. Toplam 50 kişi alınacak.

Tecrübesiz Kabin Memuru: Toplam 50 kişinin alınacağı kabin memuru kadın/erkek adayları için yaş aralığı 21-30. En az ön lisans/meslek yüksek okulu mezunlarını başvuracağı pozisyon için iyi İngilizce isteniyor.

Mühendis: THY’nin Emniyet Bilgi Yönetimi bölümünde görev yapacak mühendislerin uçak, havacılık-uzay, uzay, uçak ve uzay mühendisliği bölümlerinden mezun olması, en fazla 38 yaşında olması isteniyor. Toplam iki kişinin alınacağı bölüm için adayların yüksek lisans derecesine sahip olması tercih nedeni.

THY iş başvuruları resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Eğer yukarıdaki şartlara uyuyorsanız buradaki bağlantımızdan 2017 THY personel alımı ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir